Hypersúťaže » Soutěže o vstupenky » Odštartujte školský rok s Yoga Tabletom od Lenov..

Odštartujte školský rok s Yoga Tabletom od Lenovo!

Súťaž prebieha od: 25.8.2014 do: 25.9.2014

Žiaci a študenti už čoskoro zasadnú do školských lavíc a jeden z nich si so sebou bude môcť vziať aj novučičký Yoga Tablet 10HD+ od Lenovo a Pricemania.sk v hodnote 289 €! Nekonečné hodiny na prednáškach a písanie poznámok vedia poriadne vyšťaviť baterku notebooku či tabletu. Yoga Tablet 10HD+ má výdrž až do 18 hodín, preto si po škole pokojne ešte môžete zasurfovať na internete, pozrieť film či vypočuť nový album obľúbeného interpreta. Váš zážitok z multimédií ešte znásobí Full HD displej, ktorý navyše disponuje funkciou automatického prispôsobenia jasu a farieb obrazovky podľa podmienok okolitého prostredia. Zapojte sa do našej súťaže s Lenovo od 25. augusta do 25. septembra 2014 a hrajte o skvelý Yoga Tablet 10 HD+. Správne odpovede hľadajte na www.lenovo.com/sk.

Ceny:

Priekopnícky dizajn modelu Yoga Tablet obsahuje valcovitú komoru s batériou a stojan na bočnej strane zariadenia, čím sa posúva jeho ťažisko a otvárajú sa viaceré režimy používania: Držanie, Naklonenie a Stojan. Model Yoga Tablet je so svojou výdržou batérie bežcom na dlhé trate. Jeho batéria vydrží až do 18 hodín, takže ho môžete používať celý deň - až do noci - bez nabitia. Na rozdiel od väčšiny tabletov, reproduktory modelu Yoga Tablet mieria dopredu - smerom k vám - a nie do strán alebo nadol. Skvele sa tak hodí na sledovanie videí alebo počúvanie hudby. Pamäť s kapacitou 16 GB je možné rozšíriť až o 32 GB ukladacieho priestoru pomocou micro SD karty. Tablet Lenovo IdeaTab Yoga 10 je možné zmeniť na produktívne zariadenie s voliteľnou klávesnicou, ktorá slúži aj ako kryt.

Usporiadateľ:

Upozorniť na súťaž:

Ochrana proti spamu. Kolik dnů má přestupný rok

Email Vašeho známeho
Vaše meno
Váš email
Text Vášho vzkazu odkazu

Umiestnenie súťažných otázok :

WWW : http://www.pricemania.sk/clanky/sutaze/odstartujte-skolsky-rok-s-yoga-tabletom-od-lenovo-538.html?utm_source=hypersutaze.sk&utm_medium=sutazny_portal&utm_campaign=2014-08-25_Lenovo_sutaz_BTS_2014


Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved